je dlhodobo najkvalitnejším a najspoľahlivejším poskytovateľom vysokorýchlostného pripojenia do internetovej siete v Prešove. Internet sa v domácnostiach stal bežnou službou a preto aj naša spoločnosť reaguje na tento rastúci trend. Medzi firmy, ktoré svojim zákazníkom poskytujú dáta prostredníctvom optickej siete, sa v roku 2006 zaradila aj naša spoločnosť. Dnes úspešne napredujeme a finalizujeme práce na prešovských sídliskách. 

Optická sieť spoločnosti CondorNet poskytne užívateľovi širokú a pestrú paletu služieb, ktoré sa dnes vo svete považujú za štandardné vybavenie domácnosti. Pod pojmom optika si treba predstaviť hlavne optické káble. V optických kábloch sa nachádzajú optické vlákna, prostredníctvom ktorých sa šíri signál rýchlosťou svetla. Jedno optické vlákno má na dnešné požiadavky prakticky neobmedzenú kapacitu. Je to momentálne najrýchlejší a najstabilnejší spôsob prenosu dát, využívaný najmä telekomunikačnými operátormi k zabezpečeniu rýchlej a stabilnej siete. 

Naša firma sa rozhodla, že bude realizovať pripojenie zákazníkov na sieť systémom FTTB (fiber to the building),  čo znamená, že privádzame vlákno do budovy a z jedného spoločného uzla vieme obslúžiť niekoľko desiatok zákazníkov naraz tak, aby nemuseli vynaložiť vysoké finančné prostriedky na aktívne zariadenia umiestnené vo svojom byte.

Na rozvody v rámci obytného domu a do domácnosti používame metalické káble, ktoré na malé vzdialenosti a pre koncové body s veľkou rezervou pokrývajú naše kapacitné potreby.